Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste Fredag 20. april kl. 15.45

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Navn: (alfabetisk) Hest:  Stald:
Andersen Pauli  Chakita T Hall  9B
Andersen Pauli  Uffe S Lange DK  9B
Anic Sandra  Giel Wielinga  1B
Bender Ole  White Russian  8A
Burman Helena  Falk on Hill  2Bvstaldcafé
Burman Helena  Fellini Boko  2Bvstaldcafé
Christiansen Jac. Baloo Toft  9B
Christiansen Jac.  Brave Avalon  9B
Christiansen Jac. Wee Willy Winkie  9B
Christiansen Jac.  Avanti Avalon  9B
Christoffersen Ul.  Marvin Gaye  12A
Dahl Gordon  Cody  12A
Dahl Gordon  Titanio C R  12A
Dahl Gordon  Amber Attack  12A
Damberg Per  Gent Quattro  11B
Eriksson Christ. Okashi Cheri  2Bvstaldcafé
Eriksson Christ. Invincible H C  2Bvstaldcafé
Gregersen Uffe  Speedy Muus  2Bvstaldcafé
Gregersen Uffe  Bella  2Bvstaldcafé
Hansen Anita B. Diamanten  1B
Hansen Anita B. Nok'en Frækkert  1B
Hansen Anita B.  Carlson  1B
Hansen Bent  Najka Djess  11B
Hansen JensArne  Applejack Mile  6A
Hansen Kj. John  Stella Regndal  7B René J
Hartington Henrik  Sir Independent  11B
Jahn Martin  Super Goal  5B Nicolaj A
Jessen Iver  Shiraz  8A
Jessen Iver  U Name It  8A
Johansson Søren  Captain Cook  9A
Johansson Søren  Blue Jeans P D  9A
Juel Jeppe  Amour du Coglais  6A
Juel Jeppe  Shaggy  6A
Juel Jeppe  Scarface  6A
Jørgensen Troels  Victory Gry  11B
Jørgensen Troels  Victory Kompis 11B
Kjærsgaard Pr.  Famous Footsteps  4A Arvid O
Kjærsgaard Pr. Pioneer F H  4A Arvid O
Kjølsen Martin  Væsterbo Peak  11B
Kolberg Søren  Fusion Scoop  12B Steen J
Kristensen Allan  Pharaon d'Inverne  6A
Kristensen Allan  Charlie L M  6A
Kristiansen De. Hobard  12A
Larsson Ilona  Vermouth  4B Kenneth N
Lorentzen Jørgen  Stepping Stone  8A
Lorentzen Jørgen  Athena D T  8A
Malmqvist Tomas  Thai Caitlin  1B
Malmqvist Tomas  Fabriz Boko  1B
Malver Eric  Sara E C  7B René J
Michaelsen Jette  Armstrong Laser  12A
Nielsen MarcBæk  Dalton  4A Arvid O
Nielsen MarcBæk  Raleigh  4A Arvid O
Ohlsson Sune  Cyklist  7A Ken Ecce
Ohlsson Sune  Borga Diamond  7A Ken Ecce
Pedersen Bent V. ConcordeFlamingo  9A
Pedersen Bent V. Armani Flamingo  9A
Rindom Birger  Try Me  8A
Ruusuviita Timmy  Saxinthecity  9A
Raarup Freja H.  Barkåks Surprise  6A
Skovsgaard Na. Chimneysweeper  9B
Strandqvist To.  Chablis Premier  1B
Sørensen Per  Tchai Bakkely  4B Kenneth N
Wang Daniel  Attack Siem  11B