Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste

Staldoversigt Foto (1)
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter

Gældende til fredag 22.01.2021

     
Andersen Heidi  Femme Fatale  Steen Juul
Arentsen Brian  Viktor Flirt  11B
Christoffersen Ulrik  Hardstone  3A
Drewsen Erik Michael  Greve Montechristo  5a
Ecce Ken  Dinard  Ken Ecce
  A'Ka Sjæl Skov  Ken Ecce
Haagensen Alex  Casino Brick  Alex Haagensen
  Betsy  Alex Haagensen
Hansen Jens Arne  Followmehome Gogo  4B
  Pirata di Pippo  4B
Homann Charlotte  Paparazzi M  8A
Jahn Martin  Buzz Alo  3A
  Besplatno Tiki  3A
Jensen Anders F.  Vakse Viggo  5A
  Arn Kronos  5A
Jensen Christina Bagge  Clara B  Thomas Fischer
Jensen Flemming  Chanel Simoni  1B
  Beautiful Kiss  1B
  Aros Line  1B
  Confusion Tårs  1B
Jensen Johnny  A Perfect Torkdahl  8A
Johansson Søren  Elly Torp  8A
Johnsen Steven  Coco Line  11B
Jonassen Rene  Efterlevande  Rene Jonassen
  Cody S  Rene Jonassen
  Firefoot  Rene Jonassen
  Eureka Downs  Rene Jonassen
Juel Jeppe  Ever So Clever  5B
  Fulton  5B
  Badlands  5B
  Enzo  5B
Juul Michael  Ellen  4B
Juul Morten  Trophy Spring  4B
  Dynamic Dancer  4B
Juul Steen  Isabella Doctor  Steen Juul
  Farasi Surprise  Steen Juul
  Daytona  Steen Juul
  Catch Me A Winner  Steen Juul
Jørgensen Søren  Bosse Game  12A
Kastberg Ken  Fan Cook  Egen Boks
Kjær Rene  Key Largo  2B
Larsen Flemming  Roo  Flemming Larsen
  Chasing Shadow  Flemming Larsen
  Tiny T Devil  Flemming Larsen
  Passion Flame  Flemming Larsen
Lorentzen Jørgen  Bear with Blaze  5A
  Stepping Stone  5A
Madsen Gitte  Come on Scully  12A
  Casterly Rock  12A
Malmqvist Tomas  Capuchin  Ken Ecce
  Carlos Stephanie  Ken Ecce
Nielsen Marc Bæk  Honor  12A
  Diva Sisa  12A
Nielsen Nanna  Every Day  Egen Boks
Nielsen Svend Aage  Gingin  11B
Nygaard Torben  Outlook  11B
Nøhr Lisbeth  Enok  11B
Olsen Nicolai  Alberte Mols  11B
Petersen Dorthe  Drømmen S B  11B
Poulsen Mikael  Diamond Dust E M  2B
  Alvin C G  2B
Stausholm Elsebeth  Usain Cup  8A
Sövik Preben  Regiment  8A
Thomsen Henrik  Conrad Shadow  4A
Thrue Jan  Chap A P  2B
Uglebjerg Lillian  Butterscotch  4A
  The Patriot  4A
  Isabella Boshoeve  4A
  Freddie Silvåkra  4A
     

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder travbanen.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere