Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste LØRDAG 23. juni kl. 18.30

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Navn:  Hest: Stald:
Allercrantz Linda  Alexis Goodland  8A
Bender Ole  Classico  8A
Bergquist Anna K.  Nelle Atticus Big  1B
Burman Helena  Fellini Boko  2Bv.staldcafé
Burman Helena  Lisa S E  2Bv.staldcafé
Christiansen Bjarne Nevada F H  11B
Christoffersen Ulrik  Marvin Gaye  12A
Christoffersen Ulrik  Dollars And Cents  12A
Damberg Per  Traffic Lavec  11B
Ellegaard Charlotte  Treasure Me K G  8B Alex H
Engelbrecht Laila  Avator Halbak  4B KennethN
Friis Jan  Broadway Vincent  5A Anders F
Friis Jan  Dekanen K  5A Anders F
Frinta Elke  Fight for Freedom  1B
Funch Thomas  Floalts Alisdiar  11B
Gammelgård Sab  Høwings Sydsturm  3A Simoni
Hansen Anita B. Leave'm All Behind  1B
Hansen Anita B. Carlson  1B
Hansen Anita B.  Nok'en Frækkert  1B
Hansen Jens Arne  Carlos  6A
Hansen Jens Arne  Eleanor Bounce  6A
Hansen Jens Arne  Global Sacrifice  6A
Hansen Jonas  Sally Silvio  11B+rkb
Henriksen Lise  No Go  12A
Henriksen Lise  Jetset Onion  12A
Hermansen Jørgen  Call Annbirchador  12A
Holm Karsten  Axel  8B Alex H
Haagensen Bjarke  Copy Design  11B
Jensen Flemming  Aura Garbo  9B
Jensen Flemming  Stud Muffin  9B
Jensen Flemming  Victory Kåsgård  9B
Jensen Flemming  I D Entity  9B
Jensen Kaj  Desavi D  9A
Jensen Kaj  Ce Hindø  9A
Jensen Ken Kastb.  Temptation Garbo  3A+rkb
Jessen Iver  U Name It  8A
Johansson Kent-O.  Chip Chop Koea  8A
Jonassen Anders  Pommeau Simoni  7B Rene J
Juel Jeppe  Bastian T  2Bv.staldcafé
Juel Jeppe  Tonicetobetrue  2Bv.staldcafé
Juul Michael  Winther  12B
Juul Michael  Von Gladiator  12B
Kolberg Søren  Staro McMillan  12B
Kolgjini Lutfi  Magna Carta  2Bv.staldcafé
Kristoffersen H.H.  Anakin T Dream  7A Ken Ecce
Larsen Birger  Raket Hill Street  7A Ken Ecce
Lindahl Aina  Yerbas Goldwave  8A
Lindgren Marcus  Den of Warlock  2Bv.staldcafé
Madsen Allan B.  Unbelievable S  9A
Malmqvist Tomas  Wahtoshi  1B
Malver Eric  Sara E C  4B KennethN
Michaelsen Jette  Armstrong Laser  12A
Mikkelsen Katrine  Vores Wozniacki  12A
Mønster Knud  Bernetta  3A Simoni
Mønster Knud  Repay Merci  3A Simoni
Mønster Knud  No Soup For You  3A Simoni
Nielsen Marc Bæk  Gentleman  4A Arvid O
Nielsen Marc Bæk  Frozen  4A Arvid O
Nielsen Sasja  Right or Wrong  9A
Nielsen Svend Aage  Staro Jahre  11B
Nørgaard Jens  Quidni  9A
Ohlsson Sune  Borga Diamond  7A Ken Ecce
Pedersen Anders  MagicCarpetRide US  9B
Pedersen Bjarne  Negus Shadow  6A
Pedersen Jan  Alonso Cæsar  7A Ken Ecce
Pedersen Peter Friis  Cajamar  9B
Petersen Dorthe  Showcase  9A
Petersen Dorthe  Swansea Zet  9A
Rindom Karina  Art Detective  8A
Rindom Karina  Fritz Attack  8A
Rosleff Birgitte  A l'Assaut  6A+rkb
Raarup Freja H.  Barkåks Surprise  6A
Strandqvist Tommy  Countdown Fougett  1B
Sørensen Finn S.  Speedy Chap  11B
Therkelsen Desiree  Toofast Toofurious  7B Rene J
Thomsen Henrik  Bowie  4A Arvid O
Thomsen Henrik  A Secret Word  4A Arvid O
Wang Daniel  Jetmoon Heart  11B
Wang Teddy  Jøzze Palema  11B

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder travbanen.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere