Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste søndag 16. december kl.13.15

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Andersen Heidi  Valmet  12A
Andersen Heidi  Burlesque  12A
Bengtsson Marie  Sapphiron S L  1B
Bisgaard Erik  Troja Cæsar  12A
Christensen Ole  Cassin Rozz  7A Ken
Damberg Per  Traffic Lavec  11B
Engelbrecht Laila  Runaway Shadow  4B Kenneth
Friborg Kent  Machiavelli  8A
Friborg Kent  A'Ka Sjæl Skov  8A
Friborg Skærbæk Michael  Walkman June  8A
Hansen Jens Arne  Secret Journey  6A
Hansen Jens Arne  Eleanor Bounce  6A
Hansen Jens Arne  Brad Peak  6A
Hansen Jens Arne  Caztor  6A
Hartington Henrik  Sir Independent  11B
Haagensen Bjarke  Avec  11B
Haagensen Bjarke  Atomic Julian  11B
Haagensen Bjarke  Bombastica  11B
Haagensen Bjarke  Copy Design  11B
Jahn Martin  Doofenshmirtz  12A
Jahn Martin  Super Goal  12A
Jakobsen Christina  Nu Nu Hill  11B
Jensen Johnny  Fellini Axang  9A
Jensen Søren V.  Sonny Pride  9A
Jessen Iver  To Late  8A
Johansson Søren  Bindee Blue  2B
Johansson Søren  Garland Scott  2B
Jonassen Anders  Pommeau Simoni  7B Jonas
Juul Michael  Enjoy's Rapide S  12B Juul
Jørgensen Troels  Bellissa Gry  2B
Jørgensen Troels  Victory Gry  2B
Kjær Rene  Dear John  2B
Kjær Rene  Atletico  2B
Kristensen Michael  Cille Gardenia  7A Ken
Kristoffersen H.H.  Anakin T Dream  7A Ken
Kristoffersen H.H.  Casino Brick  7A Ken
Laursen Anton  Ullala Ami Salløv  7B Jonas
Laursen Anton  Beauty Ami Salløv  7B Jonas
Lindhardt Christian  Global Strategy  1B
Lund Liv-Jorunn  Athena Miguan  9A
Lund Liv-Jorunn  Vidar  9A
Lund Liv-Jorunn  Wind Rose  9A
Lykke Dorte  Mellis Akema  14B Lykke
Lykke Dorte  Awesome Girl Bank  14B Lykke
Mathiesen Børge  Cult Egedal  8A
Nielsen Julie  Teodor  Egen boks
Nielsen Svend Aage  Eddie Murphy  Egen boks
Nilsson Arne  Sissi Rak  1B
Nordström Per  Flight Danseur  1B
Nygaard Heidi  Fernando N L  5B Nicolaj
Obel Sørensen Zasja  Verdi A  Egen boks
Ohlsson Sune  Brigitte K  9A
Parsons Ronald  Hot Collection  9A
Pedersen Line  Drunken Butterfly  11B
Petersen Charlotte B.  Armani V P  5A Anders F.
Pilenberg Mikael  Wodeyar  1B
Plambech Kamilla G.  Baby Princess  5A Anders F.
Rosleff Birgitte  Ronaldo Ingemann  Egen boks
Samuelsson Ola  Landing Island  1B
Samuelsson Ola  Simb Gagarin  1B
Simoni Peter  Cognac Simoni  5B Nicolaj
Thomasen Mia  Bentley Bratajka  8A
Thomsen Henrik  Bowie  4A
Ullerup Brit  Arthur Halbak  6A
Vinge Kristoffersen Sandre  Counting Stars  5B Nicolaj
Von Dabrowski Andre  Niras Bridezilla  4B Kenneth

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder travbanen.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere